A Femina Női Sofőrszolgálat aktuális állásajánlata

Női sofőröket keresünk

Munka leírása: éjszakai időszakban idegen személygépkocsik magabiztos, biztonságos vezetése Budapesten és vonzáskorzetében

Feladatok:

  • Éjszakai munkavégzés változó időbeosztásban (19 órától 5 óráig)
  • Hívás esetén az első megadott címre a sofőrnek önállóan kell eljutni
  • Idegen autó magabiztos, biztonságos vezetése

Elvárásaink:

  • középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • pontos munkavégzés
  • budapesti tartózkodási hely
  • Budapest és környéke helyismert
  • rendezett, ápolt megjelenés
  • GPS, saját gépjármű elengedhetetlen
  • jó kommunikáció kollégákkal, ügyfelekkel egyaránt

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • belvárosi tartózkodási hely
  • sok szabadidő
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • kiváló lehetőség másodállásnak
  • rugalmas munkabeosztás
  • változatos munka

Jelentkezz és küldd el fényképes önéletrajzodat az ALLAS@FEMINASOFORSZOLGALAT.HU email címre!